نمایی از بخش های مختلف مجموعه آزمایشگاهی کاوش

درباره مجموعه آزمایشگاهی کاوش

.

مجموعه آزمایشگاهی کاوش فعالیت و خدمت خود به هم استانی های عزیز را از سال 1388 در گرگان و از سال 1399 در کردکوی ، آغاز کرده است.

.

  • مجموعه کاوش با ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و مبتنی بر اتوماسیون کامل آزمایشگاهی، سعی بر این داشته است تا خدماتی متمایز به مردم عزیز ارائه نماید.

  • احترام به مراجعین، پاسخگویی مناسب، بهبود مستمر و ارائه خدمات بروز سرلوحه تمامی کارکنان مجموعه آزمایشگاهی کاوش می باشد.

  • ارائه خدمات تخصصی پژوهشی به اعضاء محترم هیات علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی، شرکت های دانش بنیان و بخش صنعت جهت طراحی و انجام پروژه های تحقیقاتی و ایجاد فضای مناسب برای اجرای کامل طرح های پژوهشی با مدرنترین تجهیزات آزمایشگاهی یکی دیگر از خدماتی است که این مجموعه ارائه نموده که منجر به نتایج کاربردی متعددی گردیده است.

با تیم کاری مجموعه آزمایشگاهی کاوش آشنا شوید

فعالیت ها :

مجموعه آزمایشگاهی کاوش دارای بخش‌های: ایمونولوژی، بیوشیمی خون، هورمون، بیوشیمی ادرار و انگل، هماتولوژی، HPLC ، پاتولوژی، الکتروفورز، انعقاد، میکروب‌شناسی، فلوسیتومتری، مولکولی ( عفونی- ژنتیک )،اتمیک، تحقیق و توسعه جهت ارائه خدمات تشخیص پزشکی می‌باشد.

ارائه خدمات تخصصی پژوهشی به اعضاء محترم هیات علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی، شرکت های دانش بنیان و بخش صنعت جهت طراحی و انجام پروژه های تحقیقاتی و ایجاد فضای مناسب برای اجرای کامل طرح های پژوهشی با مدرنترین تجهیزات آزمایشگاهی یکی دیگر از خدماتی است که این مجموعه ارائه نموده که منجر به نتایج کاربردی متعددی گردیده است.

پرسنل مجموعه آزمایشگاهی کاوش:

دانش توانایی است، امروزه پرسنل توانمند بادانش بالا نیروی قدرتمند هر سیستمی هستند.

مجموعه آزمایشگاهی کاوش با وجود برترین تجهیزات آزمایشگاهی روز دنیا از جذب و همکاری پرسنل توانمند غافل نشده است. زیرا بھترین تجهیزات وقتی دارای بازده مطلوب هستند که در دستان افراد توانمند باشند. مجموعه آزمایشگاهی کاوش در حال حاضر با 46 نیروی فنی یکی از قویترین کادرهای فنی آزمایشگاهی استان را در اختیار دارد.

سطح تحصیلات کادر فنی آزمایشگاه شامل:
دکتری تخصصی:5 نفر
کارشناس ارشد: 15 نفر
کارشناسں:22نفر
کاردان: 4 نفر

روند توسعه مجموعه آزمایشگاهی کاوش

متخصصین باتجربه
تجهیزات به روز
فضای مناسب
سرعت در جوابدهی