نمایی از بخش های مختلف مجموعه آزمایشگاهی کاوش

درباره مجموعه آزمایشگاهی کاوش

.

مجموعه آزمایشگاهی پاتوبیولوژی و  ژنتیک کاوش یکی از بهترین آزمایشگاه های تشخیص طبی در شمال کشور میباشد که فعالیت و خدمت خود به هم استانی های عزیز را از سال 1388 در گرگان و از سال 1399 در کردکوی ، آغاز کرده است.

این مجموعه در 10 واحد تخصصی و فضایی بالغ بر 800 مترمربع و همچنین با بکارگیری بیش از 50 نفر نیروی باتجربه، تحت نظارت متخصصین علوم آزمایشگاهی ، متخصص آسیب شناسی بالینی و تشریحی، متخصص ژنتیک پزشکی و متخصص خون شناسی با همکاری 14 کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی  و بیش از 30 نفر کارشناس مجرب علوم آزمایشگاهی مشغول به خدمت رسانی میباشد.

  • آزمایشگاه کاوش با تهیه بروزترین دستگاه های تشخیصی نیاز ارسال نمونه به تهران را به حداقل رسانده است.هم اکنون با تلاش متخصصین و کارشناسان این مرکز، اکثر تستهای تخصصی در کمترین زمان و با بهترین کیفیت در داخل استان انجام میگردد.

  • احترام به مراجعین، پاسخگویی مناسب، بهبود مستمر و ارائه خدمات بروز سرلوحه تمامی کارکنان مجموعه آزمایشگاهی کاوش می باشد.

با تیم کاری مجموعه آزمایشگاهی کاوش آشنا شوید

فعالیت ها :

مجموعه آزمایشگاهی کاوش دارای بخش‌های: ایمونولوژی، بیوشیمی خون، هورمون، بیوشیمی ادرار و انگل، هماتولوژی، HPLC ، پاتولوژی، الکتروفورز، انعقاد، میکروب‌شناسی، فلوسیتومتری، مولکولی ( عفونی- ژنتیک )،اتمیک، تحقیق و توسعه جهت ارائه خدمات تشخیص پزشکی می‌باشد.

ارائه خدمات تخصصی پژوهشی به اعضاء محترم هیات علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی، شرکت های دانش بنیان و بخش صنعت جهت طراحی و انجام پروژه های تحقیقاتی و ایجاد فضای مناسب برای اجرای کامل طرح های پژوهشی با مدرنترین تجهیزات آزمایشگاهی یکی دیگر از خدماتی است که این مجموعه ارائه نموده که منجر به نتایج کاربردی متعددی گردیده است.

پرسنل مجموعه آزمایشگاهی کاوش:

دانش توانایی است، امروزه پرسنل توانمند بادانش بالا نیروی قدرتمند هر سیستمی هستند.

مجموعه آزمایشگاهی کاوش با وجود برترین تجهیزات آزمایشگاهی روز دنیا از جذب و همکاری پرسنل توانمند غافل نشده است. زیرا بھترین تجهیزات وقتی دارای بازده مطلوب هستند که در دستان افراد توانمند باشند. مجموعه آزمایشگاهی کاوش در حال حاضر با 50 نیروی فنی یکی از قویترین کادرهای فنی آزمایشگاهی استان را در اختیار دارد.

سطح تحصیلات کادر فنی آزمایشگاه شامل:
دکتری تخصصی:5 نفر
کارشناس ارشد: 15 نفر
کارشناسں:25نفر
کاردان: 4 نفر

روند توسعه مجموعه آزمایشگاهی کاوش

متخصصین باتجربه
تجهیزات به روز
فضای مناسب
سرعت در جوابدهی